Fotogalerie:
Do naplnění kompletu OKRESŮ ČESKÉ REPUBLIKY mi zbývali poslední dva a to Třebíč a Žďár nad Sázavou.
Výlet : Budíček 2.45 Z Havířova odjezd vlakem 3.25 do Ostravy - Svinova, pak přes Brno do Náměšti nad Oslavou - příjezd 8.05. Trasa - přes Jinošov , Velkou Bíteš Deblín, Tišnov, Drásov, Malhostovice, Lipůvku, Klamovku, Punkevní jeskyně, Sloup, Vysočany, Nivu, Drahany, Žárovice, Plumlov, Smržice, severně nad Prostějovem, Brodek u Přerova, Přerov - 143 km. Návrat domů kolem 21.hod.
Výlet : Budíček 2.45 Z Havířova odjezd vlakem 3.25 do Ostravy - Svinova, pak přes Brno do Náměšti nad Oslavou - příjezd 8.05. Trasa - přes Jinošov , Velkou Bíteš Deblín, Tišnov, Drásov, Malhostovice, Lipůvku, Klamovku, Punkevní jeskyně, Sloup, Vysočany, Nivu, Drahany, Žárovice, Plumlov, Smržice, severně nad Prostějovem, Brodek u Přerova, Přerov - 143 km. Návrat domů kolem 21.hod.
Žádné komentáře:
Okomentovat